Широкоформатний друк на банері, банерній сітці

Широкоформатний друк на самоклеючій плівці, наклейки

Широкоформатний друк на папері

Широкоформатний друк картин

Широкоформатний друк фотошпалер

Друк курсових і дипломних проектів

Мобільні стійки, штендери і фрейми

Плотерна порізка плівок

Виготовлення зображення методом аплікації


Широкоформатний друк у м. Львові

ЗАМОВИТИ

Широкоформатний друк – це найдешевший спосіб виготовлення зовнішньої реклами. Ми пропонуємо у Львові ультрафіолетовий друк (UV друк) на рулонних матеріалах шириною до 3,2м, якісний сольвентний друк шириною до 3,2м і екосольвентний друк шириною до 1,6м.

Якщо ж вам потрібен друк більшої ширини, тоді друк виконується декількома частинами і вони проварюються між собою. Таким чином можна отримати суцільне зображення без обмеження розміру.

Наш друк стійкий до води, ультрафіолету, механічних впливів, при зовнішньому використанні гарантія 1 рік без будь-якого додаткового захисту. Найвищий захист від ультрафіолету і механічних впливів має ж звичайно UV друк.

Отже, що таке широкоформатний друк

Метод друку на широкоформатному принтері практично нічим не відрізняється від друку на звичайному струменевому принтері. Відмінність полягає тільки в розмірі і використанні спеціальних сольвентних чи екосольвентних чорнил, які надійно закріпляються практично на всіх матеріалах включаючи плівку, банер, папір і т.п. і придатні для використання на вулиці (витримують будь-які погодні умови і мають захист від вигорання на сонці). При УФ друці використовуються спеціальні чорнила, яки застигають під дією ультрафіолету - звідси й назва УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК.

По типу друк розділяють на УФ, сольвентний і екосольвентний. Сольвентний використовують в основному для друку великих форматів, зображення на яких розглядають з певної відстані. Роздільна здатність такого друку до 360 dpi. Якщо ж потрібно на зображенні надрукувати шрифти до 5 мм чи інші дрібні елементи тоді використовується екосольвентний друк. Його роздільна здатність до 1440 dpi. Роздільна здатність УФ друку - 300-2400 dpi.Сфери застосування широкоформатного друку

БАНЕР, БАНЕРНА СІТКА

Банер (тентова тканина) – це ПВХ тканина армована поліестеровою ниткою. Найчастіше використовується в зовнішній рекламі.

Розділяється на два види: ламінований і литий банер.

Ламінований банер використовується зазвичай при розміщенні реклами всередині приміщень і невеликій площі зображення до 10 м.кв. Його переваги: менша вартість, більш яскраві глянцеві кольори (хоча буває і матовий ламінований банер). Недоліки: глянцева поверхня блікує на сонці. Потрібно акуратно проводити монтаж, щоб не зробити заломів (на глянцевій поверхні їх буде видно). Не витримує значного вітрового навантаження, доволі легко рветься. При обрізці утворюються торочки, а обрізаний край злегка підкручується.

Литий банер використовують при друці середнього розміру рекламних площин наприклад для розміщення на біг-бордах. На ньому зображення матове, це дозволяє уникнути бліків від сонця. При монтажі на нерівні поверхні матова поверхня візуально приховає всі недоліки монтажу. Його переваги: витримує більші вітрові навантаження, міцний, має великий термін служби. Недоліки: порівняно з ламінованим дещо вища вартість, доволі суттєва вага, орієнтовно 0,5 кг на м.кв.

Широкоформатний друк на банері.
Друк на банері.
Друк на банері.
Друк на банері..

Друк на банері.
Друк на банері.
Друк на банері.
Друк на банері.

Широкоформатний друк на банерній сітці.

Використовується при друці дуже великих рекламних площин. Банерна сітка дозволяє зменшити вагу рекламоносія (майже вдвічі в порівнянні з литим банером) і більш стійка до поривів вітру, так-як пропускає їх, не затримує на собі. Проте через дірочки трохи втрачається яскравість зображення, на ньому легше осідає пил, бруд.

Другий варіант застосування – у вітринах магазинів. Друк на банерній сітці дозволяє пропустити денне світло в магазин і одночасно виконує роль рекламоносія.

Друк на банерній сітці.
Друк на банерній сітці.
Друк на банерній сітці.
Друк на банерній сітці.

Монтаж банерів і банерної сітки з широкоформатним друком

Для того, щоб змонтувати банер, в нього по периметру з кроком 20-50 см вставляють люверси (металеві кільця). Пізніше через люверси шнуром (можна придбати в магазинах альпіністського спорядження чи госптоварах, важливо, щоб шнур не розтягувався) або спеціальними стяжками для кабелів банер натягується по периметру до попередньо змонтованої на фасад металевої рами. Як варіант, можна через люверси за допомогою дюбелів змонтувати банер і безпосередньо на стіну, в такому варіанті ідеального натягу банеру на фасаді досягти буде важче. Для елегантного вигляду банера при монтажі використовують спеціальні профілі. Деякі з них дають можливість легко замінити зображення при необхідності.

Люверси.
Профіль для натягу банера.
Алюмінієві планки для натягу банера.
Алюмінієві планки з клік системою.

За вашим бажанням всі рекламоносії, широкоформатний друк яких виконувався у нас, можемо змонтувати. Ці роботи може провести наш виробничий відділ, дана послуга оплачується додатково.

 


ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

Виготовлення наклейок

Для друку в більшості випадків використовується плівка ORACAL німецького виробництва і RITRAMA виробництва Італії. Для здешевлення вартості виробу за бажанням замовника можемо виконати друк на плівці китайського виробництва. Всі плівки постійно є в наявності.

Широкоформатний друк на плівці за призначенням можна розділити на кілька видів:

Друк фотозображень для виклейки вітрин, табличок, щитів і т.п. рекламоносіїв – виконувався в основному екосольвентним чи сольвентним друком при якості друку 360-720dpi. При появі технології УФ друку більшість замовників перейшло на цей друк. При незначно більшій вартості УФ друк набагато краще передає насичені матові відтінки, відтворює найдрібніші елементи і демонструє надзвичайну стійкість фарб до вигорання на сонці.

Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.

На плівці друкуються і невеликі наклейки. В такому випадку після нанесення зображення, виконують контурну підрізку друку на плотері що дає змогу знімати окремі наклейки з листа.

Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.
Друк мна самоклеючій плівці.

Якщо друк на самоклеючій плівці потрібен для виклейки на касетони і вивіски з внутрішньою підсвіткою, то для того, щоб в вечірній час кольори залишались яскравими, замовлення друкується з роздільною здатністю до 1440dpi або УФ друком з роздільною здатністю до 2400dpi.

Друк на самоклеючій плівці.
Друк на самоклеючій плівці.
Друк на самоклеючій плівці.
Друк на самоклеючій плівці.

Окремим видом широкоформатного друку є друк на перфорованій плівці «OneWayVision». Використовується для виклейки зображень на вітрини і вікна маршруток, трамваїв, тролейбусів. Властивість цієї плівки в тому, що ззовні ми бачимо нанесене на неї широкоформатним друком зображення і при цьому вона практично не перешкоджає потраплянню світла в магазин чи авто, а зсередини отримуємо ефект злегка затемненого скла.

Друк на перфорованій плівці.
Друк на перфорованій плівці.
Друк на перфорованій плівці.
Друк на перфорованій плівці.

 

Монтаж самоклеючої плівки з широкоформатним друком на поверхню рекламоносія

Самоклеюча плівка монтується на вітрину двома методами: на сухо, коли знімаємо підложку і безпосередньо клеїмо на поверхню, і на воду, в такому випадку саму поверхню і клейову основу плівки попередньо змочуємо, це дозволяє легше виставити плівку на поверхні. Слід звернути увагу, що зразу після друку плівка розм'якшується, тому до виклейки краще приступити через добу, коли фарба повністю висохне і плівка поверне свої початкові властивості. В принципі плівку на поверхню можна наклеїти і самому, проте якщо площа зображення велика, краще цю роботу довірити людям з досвідом.


ДРУК НА ПАПЕРІ

Друк на папері поділяють в залежності від матеріалу на якому друкуємо.

Найдешевший друк на папері блюбек.

Використовують, коли немає високих вимог до якості самого зображення. Зворотній бік паперу має голубий колір, що дає змогу клеїти його на поверхні зі старим зображенням, не ризикуючи при цьому, що старе зображення проступить назовні. Непогано витримує зовнішні погодні умови, завдяки чому найчастіше використовується для виклейки зображень на біг-бордах.

Папір для друку постерний. Використовується для сіті-лайтів, плакатів, тощо. При підвищених вимогах до якості зображення, особливо при наявності дрібних шрифтів друк виконують на екосольвентному принтері чи УФ принтері.


Друк на папері.
Друк на папері.
Друк на папері.
Друк на папері.


ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК КАРТИН

За допомогою широкоформатного друку можна виготовити будь-які картини, чи з вашого фото, чи копію з картинної галереї, які за зовнішнім виглядом будуть схожі на оригінали. Для цього в якості основи, на яку наноситься зображення, використовують спеціальне полотно (холст). Після друку полотно з зображенням натягуєте на рамку, яку можна придбати в багетних майстернях. Можете домовитись з художниками щоб вони поверх зображення нанесли фарби, що буде дешевше ніж замовляти повноцінну копію.

Друк картин.
Друк картин.
Друк картин.
Друк картин.


 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ФОТОШПАЛЕР

За допомогою широкоформатного друку можна втілити дизайнерські ідеї при оформленні приміщень фотошпалерами. На відміну від звичайних, які виготовлялись офсетним друком і клеїлись окремими кусками, при широкоформатному друці шпалери виготовляються в рулонах, що зменшує кількість стиків при виклейці. Інша їх перевага - практично не блякнуть з часом, зберігаючи яскраві насичені кольори. Розмір фотошпалер обмежується тільки розмірами стін і якістю фото, яке планується збільшити до необхідних розмірів. Папір для фотошпалер може бути як гладкий так і з текстурою. Клеяться вони як і звичайні шпалери. Увага! Для шпалер ми використовуємо екологічно чистий друк, тому їх можна клеїти навіть в дитячих кімнатах.

Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.
Друк фотошпалер.


ДРУК КУРСОВИХ І ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ

Потрібно швидко роздрукувати курсовий чи дипломний проект, архітектурний проект – тоді вам до нас. За вашим бажанням проект можна надрукувати як на банері так і на папері. На банер можемо додатково встановити алюмінієві планки чи люверси для зручності його кріплення. Якщо ваші проекти мають бути на твердій основі – виконуємо широкоформатний друк на самоклеючій плівці і наклеїмо її на основу з ПВХ 2-3 мм.

Друк курсових і дипломних проектів.
Друк курсових і дипломних проектів.
Друк курсових і дипломних проектів.
Друк курсових і дипломних проектів.

МОБІЛЬНІ СТІЙКИ, ШТЕНДЕРИ І ФРЕЙМИ

Для експонування рекламних зображень надрукованих на банері або папері можна купити готові конструкції.

У нас можна придбати наступні конструкції рекламоносіїв: типу "павук", штендери алюмінієві з клік-системою, рамки з клік-системою прості (фрейми) і світлові (фреймлайти).

Виготовлення зображення для мобільної конструкції типу "павук"

Процес виготовлення зображення для мобільної стійки.
Процес виготовлення зображення для мобільної стійки.
Процес виготовлення зображення для мобільної стійки.
Процес виготовлення зображення для мобільної стійки.
Штендер типу книжка з змінним зображенням.
Штендер Т-подібний.
Рамка з клік системою.
Фремлайт з клік системою.

 

Ціни на послуги широкоформатного друку, вимоги до файлів можна завантажити ТУТ.

 


ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ПЛІВОК

Плівки ORACAL.
Плотерна порізка плівок.

При нанесенні зображення методом аплікації використовується плотерна порізка плівок. Основна відмінність плівок від широкоформатного друку – це дуже стійкі яскраві кольори, які можна вибрати згідно каталогу, і особливі властивості, які надані плівкам для певних задач:

- виготовлення світлових коробів, вивісок (світлорозсіююча плівка)

- нанесення зображення на автомобілі (автомобільна серія)

- нанесення на гнучкі поверхні: банери, тенти, палатки (банерна плівка)

- виготовлення табличок, щитків, вказівників, нанесення написів на вітрини (економ серія)

- декору з імітацією різноманітних матеріалів (карбону, шкіри, нержавійки, дерева, оксамиту, дзеркальних срібла і золота, інших металів)

- виготовлення дорожніх знаків (світловідбиваюча плівка) і елементів, які потребують додаткової уваги (флуоресцентна серія)

- для виклейки скла з ефектом піскоструменевої обробки

- тонування скла і імітації вітражів

- ламінації (прозорі плівки для додаткового захисту зображень, в тому числі і на підлозі)

Виготовлення зображення методом аплікації:

Процес виготовлення зображення методом аплікації.
Процес виготовлення зображення методом аплікації.
Процес виготовлення зображення методом аплікації.
Процес виготовлення зображення методом аплікації.

В наявності широка палітра плівок ORACAL і RITRAMA. Увага! Плівки наших постачальників Аверс і Пластікс можна придбати у нас в відділі друку, не переплачуючи!

Вимоги до файлів і ціни на плотерну порізку можна завантажити ТУТ


Поєднавши широкоформатний друк і аплікацію плівками можна досягти відмінних результатів по яскравості і насиченості кольорів на зображеннях, їх довговічності, зробити акценти на певних елементах, створити спецефекти при нанесенні світловідбиваючих, флуоресцентних плівок чи плівок з дзеркальною поверхнею. Все це створює необмежені можливості по втіленню дизайнерських задумів. Нижче приведено приклади робіт які поєднують обидва методи.

Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.
Поєднання широкоформатного друку і аплікації плівками.

Ми навели найбільш поширені приклади використання широкоформатного друку і самоклеючих плівок для нанесення зображення. Але цим не обмежуються можливості друкуючих і ріжучих плотерів, не кажучи вже про кількість матеріалів. Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь до нас, будемо раді Вам допомогти.Новинка!
УФ ДРУК (Ультрафіолетовий друк)
шириною до 3,2м
Друкуємо на банері, тенті, самоклеючій плівці, папері.

Ціни на УФ друк на рулонних матеріалах у нас одні з найнижчих в Україні. При замовленні на суму від 5000 грн діють значні знижки, ціну запитуйте у менеджерів.


Конкурентний ринок широкоформатного друку у Львові не дозволяє нам зупинитись на досягнутому. Ми прагнемо бути першими у наданні друкарських послуг і тому впроваджуємо нові послуги і акції:

Кур'єрська доставка по Львову:
  • велокур'єром - 40 грн;
  • експрес таксі - 50 грн;
  • вантажне таксі - 160 грн

Доставка по Україні - кур'єрськими послугами Нової пошти.

При вартості замовлення більше 5000 грн - доставка БЕЗКОШТОВНА!

ЗНИЖЕНА ВАРТІСТЬ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ!!!

Ми відстежуємо новинки в технологіях і новому обладнанні, щоб щоразу наш друк ставав якіснішим і з нижчою собівартістю. Таким чином ми пропонуємо нашим замовникам найкращу пропозицію по співвідношенню Ціна/Якість.

Якщо Ви наразі з нами ще не працювали і готові замовляти щомісяця послуги широкоформатного друку на суму від 1000 грн чи навіть більше 5000 грн - то також як і наші постійні замовники отримаєте гарантовано низькі ціни і в подарунок КАТАЛОГ зразків друку.

ПРАЙС. ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК.

ПРАЙС. ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ПЛІВОК.

При одноразовому замовленні друку на суму від 5000 грн чи обсягах замовлень більше 5000 грн щомісяця діють індивідуальні знижки. Для їх отримання скидаєте нам макет зображення, яке має бути надруковане, в офісі з менеджером узгоджуєте вартість друку по даному замовленню, здійснюєте оплату. Всі наступні замовлення для Вас будуть надруковані вже по узгодженій ціні.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ДРУКУ (УФ ДРУК)

ПОВНОКОЛІРНА РЕКЛАМА НА ТЕНТАХ АВТОМОБІЛІВ

Якщо підприємство має власний автопарк то найефективнішим рекламним заходом для отримання максимальної кількості нових замовників буде рекламне брендування власних авто. УФ друк дозволяє надрукувати рекламу безпосередньо на тенті: на білий тент наноситься повнокольорове зображення.

Вам залишається тільки надати макет зображення чи замовити його розробку у нас. Виготовлення самого тенту у Львові і розміщення його на вашому автомобілі зроблять ПП "МІСТ-ТЕНТИ” чи ПП "Галтент” (запрошуємо до співпраці партнерів по виготовленню тентів на фури по інших містах України).ПП "Зовнішня реклама" приймає участь у тендерах по широкоформатному друку на Рекламному Українському порталі. Макети і технічне завдання можна скинути безпосередньо нам або розмістити на РУП.

Рекламний Український Портал 
  © 2007-2019 “Зовнішня реклама”. Всі права захищено.
зовнішня реклама | сфера лазер | діоди неон | широкоформатний друк | фрезерна порізка
головна | погодження вивісок | про нас | контакти