Згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами з 1 червня в Україні всі приватні та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Перш за все це суттєво допомагає медикам, пожежникам, або правоохоронцям оперативно ідентифікувати ваше місцезнаходження і вчасно відреагувати на звернення. Тут важливо враховувати те, що не тільки житлові будинки повинні мати такі таблички, але і адміністративні будівлі, до яких входять різноманітні бюро, банки, магазини та інше.

У нас ви можете виготовити таблички будь-якого типу, для цього існує безліч шаблонів. Раніше виготовлення було дуже обмежене в дизайні та матеріалах, а також по собівартості виходило неоправдано дорого і слугували вони порівняно недовго, адже дуже піддавались зовнішнім явищам. Сьогодні, завдяки сучасним технологіям вибір значно розширився. З'явився великий спектр кольорів, форм та шрифтів за порівняно невисокою ціною. Все залежить тільки від вашого бажання, таблички можуть бути як стандартними, тобто прямокутними, так і фігурними, порізку яких буде виконувати фрезер.

Матеріали для табличок:


1
Спеціальний пластик ПВХ, на який за допомогою закатки наноситься самоклеюча плівка із зображенням ,або окремо фон, та текст, що вирізаний з плівки за допомогою плотера. Всі ці матеріали призначені спеціально для використання у зовнішній рекламі, тому прослугують довго, адже є стійкими до сезонних явищ і коштують недорого. Також фон чи надпис можна зробити із світловідбиваючої плівки, що матиме ефект дорожніх знаків. Тобто при попаданні світла - буде відблискувати.
Трохи дорожчим, але значно кращим матеріалом є композит. Це поєднання пластику пвх та двох алюмінієвих шарів. Виготовляються вона за тим самим принципом, що і таблички на ПВХ основі, але слугують значно довше, тому що цей матеріал не деформується, та не піддається корозії, а форма може бути найрізноманітнішою, адже її вирізають за допомогою фрезера, або лазера.
2
3
Елегантнішим варіантом є виготовлення таблички на акрилі. Ми закатуємо фон зі зворотньої сторони, та наносимо зверху зображення за допомогою плотерної порізки, що створює певний 3д ефект. Така табличка виглядає дорожче і якісніше, але має один суттєвий недолік - як будь яке скло, її можна розбити, що правда - не так легко, як звичайне тонке одношарове, або двошарове. За наявності матеріалу така табличка виготовляється менше, ніж за день, адже за травень та червень 2020 року ми виготовили вже більше 2 сотень таких табличок для державних установ міста згідно прийнятому брендбуку.