зовнішня реклама сфера лазер діоди неон широкоформатний
друк
фрезерна порізка
Приватне підприємство "Зовнішня реклама” працює на рекламному ринку міста Львова з квітня 2004 року. За цей час ми здобули репутацію надійного та стабільного ділового партнера як у Львові, так і за його межами. За оснащеністю виробничої бази ПП "Зовнішня реклама" лідирує серед виробників візуальної реклами Львова.

ПП "Зовнішня реклама”- сучасний універсальний виробник реклами, що надає своїм клієнтам великий спектр рекламних послуг, це підприємство, яке дотримується найсучасніших стандартів обслуговування клієнтів.

Базовим напрямком діяльності є виготовлення найрізноманітніших за розміром і складністю рекламних вивісок- від табличок до дахових конструкцій і вивісок супермаркетів. За роки діяльності ПП "Зовнішня реклама” було виготовлено і встановлено тисячі рекламоносіїв.

Серед наших клієнтів "Світоч" (корпорація Nestle), Яблуневий Дар, Укрсиббанк, ВТБ Банк, ВіЕс Банк, Банк інвестицій та заощаджень, Укрбудінвестбанк, будівельні компанії РІЕЛ, "Інтергал-Буд", ТМ "Мій двір”, Компанія Eurobud, мережі супермаркетів "БАРВА", Плиточка, автомобільний салон Галичина-АВТО, мережі магазинів "КОСМО”, "Все від 2 грн”, Все для Меблів, Торгові марки ШИПШИНА, SWISS KRONO, Jack Daniels, John Deere, мережа фітнес клубів SPORT LIFE, Медичний центр святої Параскеви, мережа лабораторій Ескулаб, готелі "Панорама", Аstoria, Святослав, офіси SoftServe, GlobalLogic, EPAM Systems, Кийавіа.

Повна назва: Приватне підприємство "Зовнішня реклама”

Основний вид діяльності - виготовлення візуальної реклами (вивіски, касетони, стели, вказівники, дашки, літери, таблички, кутки споживача, штендера, наклейки на вітрини, здійснюємо погодження).

Для рекламних фірм - плотерна порізка плівок, широкоформатний друк, лазерні різка та гравірування, фрезерна порізка композиту, ПВХ, дерева.
Ми приймаємо участь у тендерах на Рекламному інформаційному порталі


Подивитись наші відкриті вакансії можна на сайті Work.ua