Реклама, що увесь час мандрує

Коли мова заходить за тент, то завжди мається на увазі захисне покриття з комбінованого полотна, де основа — міцна сітка, заповнена пластифікатором для еластичності. Він натягується на каркас або прив'язується до опорних предметів розтяжками, а надруковані на ньому рекламний сюжет, фірмовий логотип або будь яке інше зображення покликані збільшити впізнаваність бренду. Тенти успішно використовують на кузовах великих авто, особливо вантажних, причепах, суднах, надувних конструкціях, шатрах та інших місцях, де потрібне щось більше і стійкіше, ніж звичайний банер.

Надзвичайно багато компаній навіть не мають гадки, що авто можуть виконувати функції реклами, адже вони регулярно курсують по місту, за його межами і навіть у сусідні країни. Надувні конструкції та шатра часто використовують у місцях скупчення людей, що гарантовано залучає велику кількість зацікавлених осіб. Особливо актуальним друк на тентах є для компаній, що займаються вантажними перевезеннями, харчовою промисловістю.

Тент — матеріал довговічний, легко миється і так само легко монтується і демонтується. Він мобільний, особливо у порівнянні із статичними білбордами, що робить його чудовим рекламоносієм. Використання яскравого друку значно підсилює інтерес людей, що проходять повз. Оскільки тент експлуатується жорстко, то і друку потребує відповідного: стійкого до багатьох чинників (розчинників, уф випромінювання, механічних пошкоджень), здатного відслужити декілька років.

Зображення на тентах із звичайним друком схильні швидко пошкоджуватись та тріскатись і загалом схильні до втрати презентабельного вигляду. Наш друк є дуже насиченим та яскравим, ми використовуємо еластичні чорнила, що полімеризуються під дією спеціальних ламп, створюючи тонку плівку. Це робить друк схожим до банерних плівок (але плівка має набагато вищу вартість). Завдяки цьому — тент стає максимально стійким до всіх природних прикрощів і навіть більше, він слабо вигорає завдяки спеціальній технології УФ друку. Це робить його найкращим варіантом, беручи до уваги поєднання якості та ціни.

УФ друк на рулонних матеріалах, зокрема тентах — одна із найсучасніших технологій широкоформатного друку і має масу переваг: висока чіткість і реалістичність зображень, стійкість і довговічність, можливість багаторазового використання, зручний монтаж і демонтаж, легкий догляд, висока міцність і можливість друку на матеріалах майже будь-якої довжини і кольорової палітри.