Ми зустрічаємо таблички на кожному кроці, але не завжди вони відповідають стереотипним законам та зовнішньому вигляду. Адже сьогодні маємо в своєму розпорядженні нові технології та багато креативу, що допомагає змінити представлення про стандартні таблички. А нести вони можуть найрізноманітніші функції: інформативно текстові, стрілки та вказівники, історичні довідки, попереджувальні знаки, посадові, особисті, номерки, вивіски, таблички жартівливого значення та інші. Також ми слідкуємо за матеріалами та користуємось тільки перевіреними та рекомендованими в світі для реклами матеріалами. Отримуємо їх від перевірених та сертифікованих постачальників.

Вони мають такі характеристики:

  • абсолютно стійкі до води
  • нетоксичні
  • мають низьку собівартість
  • малогорючі
  • стійкі до ультрафіолету
  • легкі в обробці, що дозволяють отримувати будь-яку форму в фіналі
Форма та інформація в межах розумного може бути найкреативніша, обмежень немає, якщо не маєте ідей — ми можемо вам допомогти. Загалом таблички, як це колись було, можна зробити і з куска фанери чи дерева та написати на ній інформацію крейдою, але сьогодні ми пропонуємо більш солідні та міцніші варіанти, що зарекомендували себе як в світі, так і серед наших клієнтів.

Відповідно до вживаності матеріалів можна розділити на категорії:

1
ПВХ- найвживаніший і найпопулярніший матеріал. За допомогою друку та закатки на пластик наноситься зображення чи текст. Він стійкий до температурних явищ та погодних змін. Але мінусом є його порівняно з іншими матеріалами крихкість та легкий доступ для вандалів.


2
Акрил — акуратний та аристократичний матеріал. Таблички з нього виготовляються для будь якого призначення і легко кріпляться на спеціальні декоративні стійки. Можна використовувати будь-де: і на вулиці, і в приміщенні. Акрил випускається: прозорий, молочний та кольоровий.


3
Композит - пластик, який покритий шаром алюмінію з обох сторін. Але на відміну від ПВХ вони кардинально відрізняються стійкістю до всіх погодних умов та вандалізму, не дряпається. Встановлюються як в приміщеннях, так і зовні на фасадах, парканах, кованих стійках.


Також варто пам'ятати, що адресні таблички на будинки сьогодні не є забаганкою. Згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами з 1 червня 2020 року в Україні всі приватні та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички.

Отже, маємо матеріали на будь-який вибір та гаманець. Але дешевші матеріали зовсім не означають гіршу якість, вони всього лиш діють так чи інакше в певних умовах. Та при правильному використанні прослугують вам довго.


Декілька основних категорій:


Кутки споживача
Вони можуть бути як великими, так і маленькими. Кількість карманів можна зробити будь-яку, головне, щоб розмір дозволяв.


Посадові
Вони можуть як називати посаду та імя, так і просто інформувати про призначення того чи іншого приміщення.


Вказівні
Інформують про маршрут, заборони тих чи інших дій, вказують на місця виходів, евакуації та інше.


Виставкові
Зазвичай це таблички, що несуть в собі пізнавальну інформацію про певні події, людей чи свята.


Вивіски
Таблички на фасади будинків та в приміщенні.


Розважальні
Це можуть бути як таблички жартівливого характеру, так і, наприклад, дипломи на пвх чи інше.
Адресні
Таблички, що повідомляють вулицю та номер певного будинку.

Номерки
Акрилові номерки на одяг, вішаки та інші речі.