Ростова фігура, хардпостер, або бодіпостер — креативна знахідка у світі реклами. Це нестандартний і завжди працюючий спосіб привернути увагу. По суті своїй — це переносний щит на підставці у вигляді фігурного плакату із зображенням. Форми конструкцій бувають найрізноманітніші. Це може бути як людина, так і анімаційний чи вигаданий персонаж. Часто в ростових фігурах ще роблять отвори для голови, рук, ніг, що викликає бажання підійти і сфотографуватись з ними.


Виготовлення хардпостерів не займає багато часу. Зазвичай вони виготовляються з пластика ПВХ. А для нанесення зображень використовується плівка із стійкими до вигорання ультрафіолетовими фарбами. Також ультрафіолетовий друк має ще інші переваги: він дуже яскравий і ідеально матовий, з ним фотографії вдаються найкраще.

Найголовніша перевага ростових фігур - це їхня оригінальність, людина сприймає бодіпостер як декорацію, а не як нав’язливу рекламу. Взагалі в багатьох аспектах хардпостери виглядають більш помітніше, яскравіше і естетичніше, ніж звичайна реклама. Вони прекрасно дивляться як на вулиці, так і всередині приміщень: в кінотеатрах, на виставках, в торговельних та розважальних центрах, супермаркетах. Окремо можна виділити івент- агенції та аніматорів, які замовляють ростові фігури для оформлення свят і вечірок, де ті створюють гостям чудовий настрій.