Широкоформатний друк використовується в найрізноманітніших галузях, в тому числі і для декорування інтер'єру житлових будинків, офісів, магазинів. Це чудове рішення для оригінального оформлення дизайну приміщення, адже друк передає будь-які деталі і кольори бажаного зображення. Вони практично не блякнуть зберігаючи первинну яскравість кольорів Розмір таких шпалер обмежується тільки розміром стін і якістю фото, що планують збільшувати. За допомогою широкоформатного друку шпалери друкують на великих рулонах, це дозволяє отримати мінімальну кількість стиків при виклейці. Матеріал може бути як гладким, так і текстурованим.

Основа для виготовлення матеріалу повинна бути безпечною для людини, нетоксичною і не викликати алергічних реакцій. Тому ми використовуємо екологічно чистий друк і такі фотошпалери можна клеїти навіть в дитячих кімнатах.

За допомогою широкоформатного друку можна втілити дизайнерські ідеї при оформленні приміщень фотошпалерами. На відміну від звичайних, які виготовлялись офсетним друком і клеїлись окремими кусками, при широкоформатному друці шпалери виготовляються в рулонах, що зменшує кількість стиків при виклейці. Інша їх перевага - практично не блякнуть з часом, зберігаючи яскраві насичені кольори. Розмір фотошпалер обмежується тільки розмірами стін і якістю фото, яке планується збільшити до необхідних розмірів. Папір для фотошпалер може бути як гладкий так і з текстурою. Клеяться вони як і звичайні шпалери.Зображення для фотошпалер

Якщо дизайн вашої квартири чи офісу виконує професійна студія, то зображення для фотошпалер буде вже підібрано дизайнерами студії. Якщо ж ремонт ви здійснюєте самостійно, то підібрати зображення можна за допомогою Google, задавши в інструментах пошуку зображення більші ніж 4 Мпікс.

Можна також купити зображення в фотобанках, наприклад на shutterstock, dreamstime, depositphotos, bigstockphoto.Знайти потрібне зображення, наприклад в depositphotos, можна за 5 секунд, виконавши 3 кроки (кліки):


КРОК 1


Переходимо за посиланням: https://ua.depositphotos.com


КРОК 2


Опишіть суть зображення трьома словами. Наприклад: "Львів, архітектура, ніч". Клікаєм ПОШУК
КРОК 3


Отримуємо більше тисячі зображень на обрану тематику. Залишається тільки вибрати найкраще і купити. Або ми купимо його для Вас всього за 1$.