Зовнішня реклама сьогодні стала міською повсякденністю і сприймається як щось звичне та буденне. Але вона надзвичайно ефективна для продажі нерухомості будівельними фірмами. Така реклама може бути виконана багатьма способами, найпопулярнішим є УФ друк на банері чи плівці (яка в свою чергу може бути поклеєна на композитні панелі). УФ друк здійснюється за рахунок спеціальних рідких чорнил, що при сонячному промінні переходять у твердий стан і не вбираються в матеріал, що забезпечує насичені яскраві кольори. Стійкі до різних зовнішніх факторів, не розчиняються у воді, УФ- чорнила роблять друк найбільш стійкий до вигорання під дією ультрафіолету. Також може бути задіяний дешевший сольвентний друк. Завдяки основному компоненту тонка частина матеріалу розчиняється, і в неї впроваджуються частки фарбувального пігменту. Таким чином, чорнило і носій стають єдиним цілим.

При необхідності ми можемо розробити комплексний проект розміщення реклами на паркані і подати документи на погодження у м.Львові.
Вартість такої послуги - 5455 грн.


Такий спосіб подання реклами як рекламні паркани є дуже ефективним у широкому охопленні цільової аудиторії. За допомогою неї ви можете провести маркетингову компанію як у всьому місті, так і в межах регіону. Це дозволить завоювати лояльність потенційного споживача до рекламованого товару, послуги або бренду.

Грунтуючись на дослідженнях можна сказати, що час контакту з рекламою становить від 0,5 до 3 секунд — цього достатньо для осмислення і аналізу певної отриманої людиною інформації і появи певних емоцій, що спонукають до подальшого інтересу.

За допомогою хорошого дизайну, креативної задумки і сучасних засобів друку, реклама на парканах дозволяє домогтися 100% впізнаваності товару або компанії у більшої частини аудиторії. Плюсами такої реклами є те, що її неможливо виключити чи переключити. Аудиторія зростає в міру з ростом автомобілізації, мобільності населення.