Реклама, що активна не тільки вдень, але і помітна вночі

Світловідбиваючий банер — це вінілова тканина, на яку зверху нанесена плівка із мікропризматичними лінзами. Склад такої плівки включає фізичний захисний шар, ультрафіолетовий захисний шар, світловідбиваючий шар. Світловідбиваючий банер використовується на рекламних щитах, дорожніх знаках, його унікальною особливістю є те, що світло від фар автомобілів та інших джерел утворює спалахи на такому матеріалі, тим самим привертаючи увагу перехожих і водіїв.

Цей матеріал навіть без друку дуже красиво виглядає, блистить і переливається, оскільки у ньому реалізовано масу оптичних теорій. Такий ефект не може бути досягнутий на ніяких інших матеріалах, приваблює і збільшує барвистість реклами. Унікальна здатність розподілу світла робить матеріал цікавим як для зовнішнього використання, так і для внутрішнього.

Широкоформатний друк на світловідбиваючому матеріалі наноситься сольвентними чорнилами, що забезпечує довгу експлуатацію, стійкість до вигорання на сонці і відмінне відбивання світла. Основною цінністю цього чудо матеріалу є відносна дешевизна і повна автономність. Як нічна реклама цей банер застосовується там, де немає можливості забезпечити підведення електричного освітлення або таке освітлення вимагає значних коштів. Принцип роботи дуже простий — він моментально спалахує при потраплянні прямого світла, як дорожні знаки, і найбільш помітний для водіїв автомобілів.

Хочете гучно заявити про свій товар чи послуги? Світловідбиваючий банер володіє однією з найголовніших переваг нічної реклами — не вимагає постійної підсвітки, що економить масу зусиль і що найголовніше — масу грошей. Найкраще така реклама працює в слабко освітлених місцях, а її якостями є: ефективність, повна автономність, швидкість виготовлення і монтажу, легкість демонтажу. Останні декілька років інтерес до світловідбиваючих матеріалів користується великим попитом.