Сьогодні переваги самоклеючої плівки очевидні. Вона універсальна, її можна клеїти до будь яких гладких поверхонь (скло, пластик, дюбонд, метал та ін.), не вимагає особливого догляду і не дуже вимоглива до навколишнього середовища. В більшості випадків для друку використовується плівка пвх ORACAL німецького виробництва названа в честь виробника, що першим вийшов на світовий ринок, RITRAMA італійського виробництва та китайська плівка, що використовується у випадках, коли хочеться якомога більше зберегти кошти. Друк на таких плівках яскравий і привабливо виглядає для клієнтів. Раніше виконувався в основному екосольвентними та сольвентними чорнилами. Але з появою УФ явна перевага віддана йому. При незначній різниці у вартості він набагато краще передає насичені матові відтінки, відтворює найдрібніші елементи і надзвичайно стійкий до вигорання на сонці.

Самоклеючі плівки поділяються на декілька видів:
  • Звичайна самоклеюча плівка, яка використовуються при нанесенні зображень і реклами на будь-які гладкі поверхні. При нанесенні реклами на автомобілі доцільніше використати спеціальну автомобільну серію, яка має сильніший клей. Також є вид плівки в якої клей має мінімальне зчеплення з поверхнею, таку плівку доцільно використовувати для тимчасової реклами - після її демонтажу на поверхні не залишиться жодних слідів клею
  • Перфорована плівка «OneWayVision». Використовується для виклейки зображень на вітрини і вікна маршруток, трамваїв, тролейбусів. Властивість цієї плівки в тому, що ззовні ми бачимо нанесене на неї широкоформатним друком зображення і при цьому вона практично не перешкоджає потраплянню світла в магазин чи авто, а зсередини отримуємо ефект злегка затемненого скла. Вона стійка і довготривала.
  • Прозорі плівки - для створення ефекту вітражу
  • Плівка з чорним або сірим клеєм. Застосовується коли потрібно повністю блокувати колір чи малюнки поверхні, наприклад, поклейка поверх старої реклами.

Також на плівці дуже часто друкуються маленькі наклейки, в цьому випадку застосовується плотерна порізка за допомогою спеціально створеного контуру, що дає змогу знімати з листа по одній наклейці.
Монтаж самоклеючої плівки можна виконати самостійно, але якщо площа виклейки велика, то краще доручити це нам.