зовнішня реклама сфера лазер діоди неон широкоформатний
друк
фрезерна порізка

Вивіска — інформаційна табличка

Таку вивіску можна встановити біля входу в приміщення (в т.ч. у подвір'ї, на сходовій клітці тощо), яке займає підприємець, що встановлює вивіску.

Якщо у будівлі знаходиться декілька власників (орендарів) приміщень, зовнішній вхід для яких є спільним, то їх вивіски на фасаді повинні розташовуватись на невеликих табличках однакового розміру (площею до 0,3 м.кв.) та однакового матеріалу виконання, розміщених праворуч чи ліворуч від входу (в'їзду) у будівлю. Окрім того, їхні вивіски можуть бути розташовані безпосередньо біля дверей належних їм приміщень.

Вивіска-табличка
Вивіски в дворі

Вивіски на прозорій основі

Основа такої вивіски — прозорий акрил товщиною 3-10 мм. Напис чи зображення виконується методом аплікації плівками типу Оракал, фрезерною чи лазерною гравіровкою безпосередньо по акрилу, накладними плоскими чи об'ємними літерами. Підсвітка такої вивіски виконується зовнішніми прожекторами, або методом акрилайтів: діодна стрічка світить в торець акрилу і місця з гравіровкою починають світитися. У випадку виконання вивіски об'ємними літерами з внутрішньою підсвіткою прозора основа немає виступати за межі літер.


Вивіски на прозорій основі

Накладні літери

Це один з економічних методів виготовлення вивісок. Матеріалом для накладних літер може бути композит, акрил, ПВХ або дерево (букові чи дубові плити товщиною 20 мм). Літери кріпляться безпосередньо на фасад на дистанційних стійках або на рамній конструкції. Підсвітка таких вивісок здійснюється зовнішніми прожекторами або діодною підсвіткою методом "контражур".

Проект вивіски Грін лайн тур
Вивіска Грін лайн тур
Накладні літериОб'ємні літери

Вивіски виконані у виді об'ємних літер одні з найдорожчих, проте вони також і найефектніші. Завдяки тому, що вони легко вписуються в архітектуру будівель їх погоджують з найменшими проблемами. Підсвітка таких вивісок монтується всередині літер і виконується з світлодіодів.

Букви ліворуч або праворуч від входу
Розміщення букв не вище 1-го поверху
Розміщення букв над входом
Розміщення букв на рамній конструкції
Паспорти комплексного розміщення вивісок

Паспорт Замарстинівський ринок
Комплесна вивіска Ринок Замарстинівський
Переглянути всі паспорти вивісок погоджених у Львові можна у нас на сайті за посиланням