зовнішня реклама сфера лазер діоди неон широкоформатний
друк
фрезерна порізка

Професійне лазерне маркування кирилиці та шрифтів на клавіатурах ноутбуків та телефонів


Швидко Якісно Професійно ЗАМОВИТИ за тел.:
067 49 19 396

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ


За допомогою спеціалізованого сучасного обладнання спеціалісти компанії "Сфера - Лазер" готові нанести на клавіатуру Вашого ноутбука символи кирилиці (української та російської мови) або символи будь-якої іншої мови на вибір замовника. Можливе нанесення комбінацій мов (українська/польська, українська/угорська ...).
Використання спеціалізованого сучасного лазерного маркувального комплексу на основі волоконного лазера та великий досвід наших працівників дозволяє гарантувати отримання найліпшого можливого результату, який нічим не відрізняється від символіки, нанесеної заводом-виробником, що використовує аналогічні технології нанесення, та на відміну від результатів роботи неспеціалізованих лазерних систем гарантує відсутність неприємних факторів таких як проплавлення/розфокус/пожовтіння/деформацію клавіатури.

Гарантована Якість - наше головне кредо!НАШІ ПЕРЕВАГИ
Естетичний та привабливий вигляд Вашого пристрою - маркування нових символів не відрізняється від нанесеного заводом - виробником.


Швидке вирішення проблеми - час нанесення кирилиці - 5-10 хв.


Довговічний результат - нанесені символи будуть служити весь строк служби пристрою, без необхідності їх поновлення або заміни.

Універсальність - наша якість, послуги та умови підійдуть як магазинам - продавцям техніки так і кінцевим споживачам.Особливі умови для імпортерів та продавців техніки


НАШІ РОБОТИ
ВІДЕО ПРОЦЕСУ ВИКОНАННЯ

НАШІ КООРДИНАТИ


067 49 19 396

ми на