ДРУК ФОТОШПАЛЕР

ПП "Зовнішня реклама” надає послуги з друку фотошпалер у Львові по найнижчих в регіоні цінах. Вартість залежить від вибраного матеріалу фотошпалер і загальної площі зображення.

Фотошпалери

Вартість друку на постерному папері — 70 грн./м.кв. Підійде при роздруку невеликих зображень чи картин. Оформивши фотошпалери в рамку з звичайного пінопластового профілю можна отримати оригінальну картину на стіні в коридорі чи вітальні.

Фотошпалери в дитячій кімнаті
Фотошпалери

При виклейці фотошпалер на гладкі поверхні, наприклад, двері шафи-купе зі скла чи ДСП, роздрук зображення виконуємо на самоклеючих плівках виробництва EU. Вартість такого друку разом з матеріалом від 125 грн./м.кв. При необхідності наші фахівці можуть надати послуги з виклейки зображення. Вартість такої послуги — за домовленістю.

Фотошпалери на самоклеючій плівці
Фотошпалери на самоклеючій плівці

При втіленні дизайнерських рішень можна підібрати шпалери з певною структурою під штукатурку, льон, полотно, іній та інші ефекти. Наносимо методом широкоформатного друку на них зображення і ваші фотошпалери готові до поклейки звичайним методом як і рулонні з магазину. Вартість таких фотошпалер - 200 грн./м.кв.

Зі зразками структур таких фотошпалер можна ознайомитись на сайті наших постачальників Пластікс або Орлі чи завітавши до нас у відділ широкоформатного друку за адресою:

м. Львів, вул. Шпитальна, 17 (в дворику)

тел. (032) 245-20-75; 050-59-44-900; 068-18-46-317

Фотошпалери. Текстура цегла.
Фотошпалери. Текстура чорно-біла.
Рисунок
Фотошпалери. Дерево.
Місто. Фотошпалери.
Статуя Свободи
Ньо-Йорк
Абстракція

Зображення для фотошпалер

Якщо дизайн вашої квартири чи офісу виконує професійна студія, то зображення для фотошпалер буде вже підібрано дизайнерами студії. Якщо ж ремонт ви здійснюєте самостійно, то підібрати зображення можна за допомогою Google, задавши в інструментах пошуку зображення більші ніж 4 Мпікс.

Можна також купити зображення в фотобанках, наприклад на shutterstock, dreamstime, depositphotos, bigstockphoto.

З послугами друку на інших матеріалах можна ознайомитись в розділі ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК.

ПРАЙС. ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК.


 
  © 2007-2019 “Зовнішня реклама”. Всі права захищено.
зовнішня реклама | сфера лазер | діоди неон | широкоформатний друк | фрезерна порізка
головна | погодження вивісок | про нас | контакти